HexTurkiye Wallpaper Çalişması

eline sağlık, mobil uyumlu yapılsada iyi olur

Napalım kardeşim senin için çöp olabilir yinede yorumun ve eleştirin için teşekkürler.

Güzel kardeşim eyvallah fakat ona göre cöp olabilir grafikte uzmanda olabilir arkadaş ben eleştirilere aldırış etmem yinede tşkler.
Başkan İyimserlik İyidir Bende Severim O Duyguyu Ama Bu Dengesiz İnsan Kendisi Hiçbir Konu Paylaşmadan Başka Konulara "Çöp,Gereksiz ..." Gibi Yorumlar Yapıyor Bu Arkadaşıda Tespit Ettim Foruma Labali Laşka Takılmaya Gelmiş Bak İnsan Evladı O Crm'de Orda Burda Forumu Kirletmek Amaçlı Yaptığın Paylaşımları Sana Yediririm Erkeksen Ö.m'den Bana Yazar Benim Tipim Bu, Ben Buyum Dersin Nerde Olursan Ol İne Deliğine Bile Girsen Seni Yakalar Bütün Kemiklerini Kırarım Anladın mı Aslan Parçası Ha Dersen Ben Adam Olucam Adamlık Öğrenecem Sessiz Sakin Forumda Durup Kimsenin Etlisine Sütlüsüne Karışmayacam Adam Gibi Durursun Burda. Benim Konularımada Yorum Yapmazsın Ne Halin Varsa Görürsün Anladın Aslan Parçası
@ZozHack

Başkan İyimserlik İyidir Bende Severim O Duyguyu Ama Bu Dengesiz İnsan Kendisi Hiçbir Konu Paylaşmadan Başka Konulara "Çöp,Gereksiz ..." Gibi Yorumlar Yapıyor Bu Arkadaşıda Tespit Ettim Foruma Labali Laşka Takılmaya Gelmiş Bak İnsan Evladı O Crm'de Orda Burda Forumu Kirletmek Amaçlı Yaptığın Paylaşımları Sana Yediririm Erkeksen Ö.m'den Bana Yazar Benim Tipim Bu, Ben Buyum Dersin Nerde Olursan Ol İne Deliğine Bile Girsen Seni Yakalar Bütün Kemiklerini Kırarım Anladın mı Aslan Parçası Ha Dersen Ben Adam Olucam Adamlık Öğrenecem Sessiz Sakin Forumda Durup Kimsenin Etlisine Sütlüsüne Karışmayacam Adam Gibi Durursun Burda. Benim Konularımada Yorum Yapmazsın Ne Halin Varsa Görürsün Anladın Aslan Parçası
@ZozHack
Aslan parçası ? Kemiklerimi kırarsın seni anlıyorum yaşın 18 kanın kaynıyor git kick box falan yazıl 30 yaşında adam nasıl konuşacağını öğren ben bu piyasada 7 yıldır varım tsg jbr gibi ortamların görmüş geçirmiş adamım sefa için foruma geldim farklı nick ile dedim kalite nasıl sefa böyle yönetim iş görmez
@Scorpiol

Son düzenleme:

By AYhan

Yönetici
Web sitesi
www.hexturkiye.net
Aslan parçası ? Kemiklerimi kırarsın seni anlıyorum yaşın 18 kanın kaynıyor git kick box falan yazıl 30 yaşında adam nasıl konuşacağını öğren ben bu piyasada 7 yıldır varım tsg jbr gibi ortamların görmüş geçirmiş adamım sefa için foruma geldim farklı nick ile dedim kalite nasıl sefa böyle yönetim iş görmez
2009'dan beri bende sanaldayım tsg ve dedin de araştır bakalım ilk yönetenlerini o zaman anlarsın Burayada eskilerden bir örnek bırakayım da
You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.
kendi ekibimden bunlar birkan veledi ben elemanlarım bırakınca pasif halde bıraktık adımıza forum açtı bizim yönettiğimiz gurubu milleti hor görecek kadar kendini düşürmen de icap etmez kapımız herkeze açıktır bizim kimseyi zorla tuttuğumuz falan da yok yani bizim burda aile biçiminde ilerliyoruz çok olmanın önemi de yok bizim için önemli olan düzgün insan olmasıdır.burada gelipte bir konu icraat paylaşmaman buna keza olarak da millete kötü olmuş vs gibisinden hor görmen de kendi karakterine yakışık almaz buyur sende yap birşeyler ki millet te senden birşey görsün.Malesef onuda göremiyoruz.Kalkmışsın birde yönetim iş görmez gibi bana itafta bulunuyorsun.TSG veya başka yerde olman birşeyi izafet etmez.Önemli olan insanlığı öğrenmektir bence sana ikazda da bulundum güzellik ile kimsenin ben burada yaşıtı mahalleden arkadaşı vs de değilim benimde yaşımı duvarda görebilirsin tanıyanlar tanır.30 Yaşındayım Demişsin Yakışmaz Sanada.(''Bir insanın yüreğinde ne kadar varsan umrundada o kadar olursun.'') bu sözümü de unutma.Biz millete birşeyler katmak için buradayız.Davamız ve derdimiz bir bu konuda sende burada bulunmak istiyorsan kapımız açıktır.Kelimeleri her zaman tart sana tavsiyemdir.Fazla da uzatmak istemiyorum.Umarım Bu konudan kendine bir pay biçmişsindir VESSELAM.HexTurkiye'ye üye olan herkez bu ailenin bir ferdidir.Kimse hor görme vs tarzı birşey yapmasın.

Saygı ve Sevgilerim ile @ZozHack