Web Hacking Egitimi Ne Zaman Basliyor

Brmain sana tavsiyem kimseden eğtim alma kendi kendine yap bazı şeyleri Sadicr kitaba para ver
Başlangıç Olarak Video'lardan Yararlanabilirsin Kardeşim Yapamadığında Bize Sorarsın Sonrasında Kardeşimin Dediği Gibi Kitaba Para Ver. Video'lardan Pratikleri Kap :)
Yanlis Anlamayan Bura Bir Hack Forumu Ben Buraya Egitim ve Hizmet icin geldim ama herhalde verilmicek ??? ozaman kitaba para vericeme niye burdayim onu merak ediyorum kardesim yanls anlama :)

Yanlis Anlamayan Bura Bir Hack Forumu Ben Buraya Egitim ve Hizmet icin geldim ama herhalde verilmicek ??? ozaman kitaba para vericeme niye burdayim onu merak ediyorum kardesim yanls anlama :)
bramin benim makalelerime bakdınmı kimseye özel eğtim hiç bir yerde verilmez veren bir yer biiyorsan beraber gidelim gel
Ben eğtim setler ve kitaplarınn içinde bahsedilern Konular Paylaşıyom

İlk başta Sql xss Rfi Lfi Güvenlik açkıklarının mantığını çöz sonra hızlıca HTML öğren Sonra Sistemler Hakkında Bilgi Al
Ondan Sonra Linux Serverda dosya çekmeye çalışırsın sONRA Kali linux Hacking Toolslara Bak

İlk başta Sql xss Rfi Lfi Güvenlik açkıklarının mantığını çöz sonra hızlıca HTML öğren Sonra Sistemler Hakkında Bilgi Al
Ondan Sonra Linux Serverda dosya çekmeye çalışırsın sONRA Kali linux Hacking Toolslara Bak
ben zaten linux toolu biliyorum ama yeterli degil brute force mass cekmeyi biliyorum fake root vs Ama dedigim gibi yeterli degil

ben zaten linux toolu biliyorum ama yeterli degil brute force mass cekmeyi biliyorum fake root vs Ama dedigim gibi yeterli degil
Bak kardeşim güvenlik açıklıklarının mantığınınkavra linux windows server kullanmayı öğren Html De öğren Ve öğrendiklerini Uygula eğtimde başka birşey anlatmaz lar Mesela Bu akşam HTML İnjection paylaşıcam pkursun